1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, sololit
62 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 64
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, sololit
31 x 45 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 62
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, sololit
29,5 x 45 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 79
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, sololit
49,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD F. Gross
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |