1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, dřevěná deska
21 x 16 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 60
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
20,5 x 24,7 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 42
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akvarel, pastel
19 x 26 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olejová tempera
60 x 46 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, sololit
80 x 58 cm
Signatura: sign. Fr. Gross
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |