1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
kombinovaná technika, ruční papír
47 x 62 cm
Signatura: sign. LD F. Gross 68
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, sololit
52,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 71
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |