1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
komb. technika, akvarel, pastel, karton
26 x 16 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 46
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, karton
Signatura: sign. PD
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
50 x 38 cm
Signatura: sign. LN F. Gross
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, sololit
35 x 41 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gross
1964 - 65
olej, tempera, lepenka
44,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
litografie
23 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1960 - 65
lept, autorský tisk
33 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |