1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej na lepence
46 x 68 cm
Signatura: signováno vpravo dole Al. Kalvoda
olej, plátno
30,5 x 36 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda