1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
1895
olej, dřevo
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kalvoda Al. 95
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
69,5 x 92 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda.
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 54 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem r. 1915
olej, dřevěná deska
27 x 40,5 cm
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolem r. 1910
olej, plátno
54 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |