1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, malířská lepenka
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm