1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
lept, akvatinta
v 14 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
fotografie olejomalby, papír na kartonu
v 22 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda. 1907, LD Al Kalvoda v tisku
olej, plátno na překližce
v 48,5 ✕ š 63 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
lept, mezzotinta
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Alois Kavoda
lept, akvatinta
v 17 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
lept, akvatinta
v 14,4 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
17 x ofset/barevný ofset
36 x 44 cm (list)
Signatura: různě v tisku
olej, lepenka
v 25 ✕ š 35 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, plátno
45 x 55,5 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, překližka
33 x 50 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda