1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
lept, akvatinta, karton
18 x 18 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda, LD KA v tisku
olej, malířská lepenka
49 x 69,5 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
47 x 67,5 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Kalvoda
barevná litografie
31,5 x 37 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda v tisku
olej, plátno
40 x 54,5 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
olej, plátno
64,5 x 55 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
olej, lepenka
76 x 46,5 cm
dřevoryt, zinkografie
11,5 x 9 / 9 x 4,5 cm
Signatura: monogram J. Š v tisku, A. K. v tisku
olej, lepenka
18 x 23 cm
Signatura: PD AL. Kalvoda
kresba tuší, kvaš
10 x 8,5 cm
Signatura: Al. Kalvoda
9 x 4,5 cm
kresba
11 x 14 cm
Signatura: Al. Kalvoda