1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 56 ✕ š 76 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
v 172 ✕ š 162 cm
Signatura: PD -Al. Kalvoda-
olej, lepenka
47 x 67,5 cm (výřez)
Signatura: PD Al. Kalvoda
barevná litografie
31,5 x 37 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda v tisku