1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
80 x 56 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej, plátno
65 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, karton
35 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |