1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, malířská lepenka
35 x 40 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
56 x 83 cm
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
60 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
olej, plátno
55,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD - Al. Kalvoda -
olej, dřevěná deska
21,5 x 20,5 cm
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 34 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
28 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |