1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. LD Al Kalvoda.
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka
76 x 47 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda.
Vyvolávací cena: | 63 000 Kč |
kolem r. 1915
olej, plátno
90,5 x 100,5 cm
Signatura: sign. LD - Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej na plátně
73 x 99 cm
Signatura: signováno PD Al - Kalvoda
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1915
olej, plátno
169 x 78 cm
Signatura: sign. PD Alois Kalvoda 1915
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |