1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, lepenka
36,5 x 48 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
29 x 32 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
49,5 x 69 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |