1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, malířská lepenka
65,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, překližka
33 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda