1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
55 x 57 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |