1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, lepenka
30 x 30 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, plátno
30 x 45 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1905-10
olej, malířská lepenka
37 x 43 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |