1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. LD Al Kalvoda
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
57 x 67,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 30 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
40 x 54,5 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |