1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, malířská lepenka
37 x 41 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, překližka
29 x 35 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65,5 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD A. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol.r.1910
olej, plátno
55,2 x 45 cm
olej, lepenka
60 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 51 cm