1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, plátno
v 90 ✕ š 115 cm
Signatura: LD Alois Kalvoda
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
v 83,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 49 ✕ š 67,5 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 41,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD A. Kalvoda, na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda, na rubu Alois Kalvoda
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |