1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
kol. r. 1915
olej, dřevěná deska
27 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
59 x 67 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
55 x 79 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kol. r. 1915
olej, dřevěná deska
18,9 x 28,8 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, plátno
64 x 64 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kol.r. 1918
olej, plátno
47 x 65 cm
Signatura: sign. PD A. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kol.r. 1905
olej, malířská lepenka
41 x 45 cm
kol.r. 1920
olej, lepenka
30 x 40 cm