1875–1934
126
145 %
36 000 Kč
550 Kč
750 000 Kč
olej, lepenka
47 x 68 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, překližka
39 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |