akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
dřevoryt č. 1
v 35,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Fráňa Kárník, 1929 FKárník v tisku
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD K. Štěch 1939
barevná litografie
v 92 ✕ š 48 cm
Signatura: LD monogram JU 21 v tisku
akvarel, tuš, karton
v 38,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram RL 30
litografie
v 24 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD J. Obrovský 39 v tisku
barevná litografie
v 87 ✕ š 68 cm
Signatura: neznačeno
olej, malířská lepenka
v 50 ✕ š 59,5 cm
Signatura: LD O. Blažíček 34
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 48 ✕ š 60 cm
Signatura: LD O. Blažíček 1925
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
v 28 ✕ š 42 cm
Signatura: LD Štyrský
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
kvaš, papír
v 50 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Kupka
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, lepenka
v 50 ✕ š 62 cm
Signatura: PD V. Špála 23
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
enkaustika, písky, dřevěná deska
v 57 ✕ š 40 cm
Signatura: LD Ant. Procházka 28., na rubu Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
barevný pastel, křídy, papír
v 29 ✕ š 45,5 cm
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
v 74 ✕ š 101 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1929
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
v 68 ✕ š 78 cm
Signatura: PD Rykr 28
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 60 ✕ š 81 cm
Signatura: PD M. Holý 33
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
v 77 ✕ š 108 cm
Signatura: LN De La Serna – 6. 27.
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
automobil kopřivnické firmy Tatra, vzduchem chlazený čtyřválec boxer
olej, lepenka
v 32 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 31
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
v 34,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LD Jambor 1933
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
v 50,5 ✕ š 69,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 30
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
v 58 ✕ š 97 cm
Signatura: PD Jiroudek na rubu F. Jiroudek 1938
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |