akvarel, tužka, karton
v 46,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD V Kořenci 23./III. 25 Fr. Řehořek
v 18,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Mudroch 1937, PN monogram M
lept, zkušební tisk, ruční papír
v 12,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 36
kresba tuší, akvarel, papír
v 15,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 40
fotodekalk, bromostříbrná originální fotografie
v 14,5 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Fr. Hudeček 35
v 22 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD F Z Eberl
mezzotinta
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ
v 16 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Jos. Kubíček, monogram JK v tisku
v 40,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD monogram v oválu E. F. 37 v tisku
lept 32/40
v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD K. Štěch 1923
v 25 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V Špála, PN monogram Š 34
dřevoryt, akvarel
v 13 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Vlastislav Hofman 1921
v 19,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD monogram MR v tisku
v 12 ✕ š 10 cm
Signatura: PD M Holý - 22
v 13 ✕ š 8 cm
Signatura: PD V. Sychra 38. na paspartě
linoryt 31/40
v 30 ✕ š 48 cm
Signatura: PD F. Muzika 31, monogram F. M. 31 v tisku
akvarel, karton
v 29 ✕ š 35 cm
Signatura: PD P. Kotík 27
v 38,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD RKremlička 1927
tuš, akvarel, pastel
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram BN 34.
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
barevná litografie
v 29 ✕ š 18 cm
Signatura: LD monogram JU 37 v tisku
barevný linoryt, ruční tisk
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Ant. V. Slavíček XI/1929
v 17,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD A. Macková, monogram AM 37 v tisku