barevný lept, lept
18,5 x 13,5 / 12,5 x 8 cm
Signatura: PD St. Kulhánek, UD St. Kulhánek 1929 v tisku / PD Stan. Kulhánek, LD Kulhánek St. a PD 1920 v tisku
v 17,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Jánuš K., LD monogram JK v tisku
v 20,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
v 32 ✕ š 39 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko TFŠ
barevný lept 270/310
v 31,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku
v 41 ✕ š 32 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko TFŠ
v 27 ✕ š 35 cm
v 33 ✕ š 38 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevný lept 230/350
v 32 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
v 39 ✕ š 31 cm
v 30 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD a UD monogram TFŠ v tisku
v 28 ✕ š 28,5 cm
v 29 ✕ š 39 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LU monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko TFŠ
v 11,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Konůpek
v 40,5 ✕ š 32 cm
Signatura: PD monogram v oválu E. F. 37 v tisku
akvarel, tuš
v 32 ✕ š 24 cm
Signatura: LD R. Tomič 1931
akvarel, uhel, ruční papír
v 41 ✕ š 50,5 cm
Signatura: LD J Váchal
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kresba tužkou, papír
v 17,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD V Špála 20
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, překližka
v 51 ✕ š 61 cm
Signatura: PD O. Blažíček 37
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akvarel, karton
v 29 ✕ š 35 cm
Signatura: PD P. Kotík 27
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
v 38,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: UD P. Kotík 36
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
v 80 ✕ š 98 cm
Signatura: PD J. Grus, LD 1939, na rubu J. Grus
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kresba tuší, ruční papír
v 48,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Šíma květen 1925
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kresba tuší, papír
v 41,5 ✕ š 34 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 31
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |