akvarel, tužka, papír
v 23 ✕ š 23,2 cm
Signatura: PD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, plátno
v 27,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PN monogram KČ 38
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 31 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 40
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 61,5 cm
Signatura: LD Vlaminck
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
lept 31/50
v 27 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 35,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 37 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 31 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Hönich
lept 31/50
v 42,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Hönich
Signatura: PD A Moravec, LD monogram AMo 32 v tisku
v 21,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1932
litografie
v 35,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD AJ. Alex, A. J. Alex 32 v tisku
v 10 ✕ š 5,5 cm
Signatura: neznačeno
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD J. C. Vondrouš 1933, LD Vondrouš 1933 v tisku
akvatinta
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
v 21,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 28,5 ✕ š 18 cm
Signatura: LD Kaláb 32
v 10,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD JC. Vondrouš 1927, LD Vondrouš 1927 v tisku
akvatinta
v 8,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vik
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Arno Nauman
kombinovaná technika, překližka
v 85 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Jos. Tichánek 1933
lept, zinkografie
13,5 x 8,5 / 14 x 10 cm
Signatura: 1 x PD Konůpek
2 x kresba tužkou
9 x 14,5 / 14 x 10,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram 1923