v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko TFŠ
v 14,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček
akvatinta
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Rambousek
v 11 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Arno Nauman, LN monogram AN v tisku
reprodukce dřevorytu
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 19,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD R Kremlička 1925
v 12,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 6,5 ✕ š 9 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
v 19,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram KW 1920 v tisku
v 20,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
v 25 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD V. Silovský
olej, lepenka
v 31 ✕ š 35,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček, na rubu 1924 Ota Bubeníček
v 25,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram T v tisku
v 10 ✕ š 7,5 cm
Signatura: UD Tichý 40, PD monogram T v tisku
v 20 ✕ š 15,5 cm
Signatura: Jaroslav Votruba 1925
v 11 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Král 34
v 18,5 ✕ š 13 cm
Signatura: LD Král 1938
kresba tuší, akvarel
v 32,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PN V. Rabas 26
litografie
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Tichý 36
2 x kresba tužkou
14 x 22,5 / 16 x 19,5 cm
Signatura: PD O Bubeníček 16. 9. - 35., PD monogram B
v 20 ✕ š 28 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 32
2 x kresba tužkou
11 x 14,5 / 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
v 13 ✕ š 19 cm
Signatura: neznačeno
2 x kresba tužkou
8 x 9,5 / 8 x 13,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček 24, LD O Bubeníček