litografie 19/30
v 13 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Emil Filla
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Josef Čapek
v 49 ✕ š 39 cm
Signatura: PD P. Kotík 1925
akvarel, papír
v 25,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A. Frolka 23.
4 x barevný linoryt
10 x 8,5 / 11,5 x 9,5 cm
Signatura: 4 x PD Bartuška Josef
v 18,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram F. B., LN monogram F. B.. 1921 v tisku
v 22,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD A. Nemeš 38
v 17,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD monogram ŠM
lept 32/40
v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD K. Štěch 1923
v 17,5 ✕ š 19 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 30,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Král 1938
v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Král 1927
2 x dřevoryt
15 x 11 / 9,5 x 8 cm
Signatura: 1 x LD J. Váchal 22 v tisku
2 x tisk
13 x 8,5 / 19 x 14 cm
Signatura: 1 x PD Reynek v tisku
5 x tisk 140/220
v 23,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: 4 x Šíma v tisku
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
v 14,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, pastel, papír
v 32,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Lin P., na rubu Linka Procházková 1925
kresba tužkou, papír
v 10 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Tichý 40
v 25 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: LD Emil Artur Longen, PD 1924 v tisku
lept 41/150
v 29,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD J. Ch. Vondrouš 1929