2 x kresba tužkou
17,5 x 24 / 17,5 x 22 cm
Signatura: PD monogram OB. 24./ 8. 20, LD monogram OB 1./ 9. - 30
v 22 ✕ š 26,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 19. 8. 31.
v 21,5 ✕ š 26 cm
Signatura: LD O Bubeníček / 28. 8. 31.
3 x dřevoryt, akvarel
12,5 x 11,5 / 7,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, akvarel / tisk
14,5 x 10 / 6,5 x 5 cm
Signatura: D O. Bubeníček v tisku
barevné vernis mou, akvatinta č. 180
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PD monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 18
v 29,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko TFŠ
v 29,5 ✕ š 37 cm
akvarel, ruční papír
v 43 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Váchal 29.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
v 46 ✕ š 38 cm
Signatura: LD Kars 30
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
kombinovaná technika, papír, fixováno na lepence
v 48,5 ✕ š 66,5 cm
Signatura: LD Janoušek . 34
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LN K. Černý Š 38
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
12 × ilustrace v bibliofilii, výtisk č. 77
v 29 ✕ š 23 cm
Signatura: na frontispisu pod dedikací Toyen, 12 × Toyen (36, 37) v tisku
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
v 41,5 ✕ š 56,5 cm
Signatura: PD Drtikol 1932
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
bronzová plastika, kamenný podstavec
v 31 cm
Signatura: ze strany Jan Bauch
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Paris 1934 Král
v 6 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Reynek 1935
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD A Gleizes 1926
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
barevný lept č. 264
v 31 ✕ š 30 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LN monogram TFŠ v tisku
v 21,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD 27. VII. 1932. 35. Krs
kresba uhlem
v 55,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD monogram B 34., UD Jan Bauch 26. II. 35. u dedikace
6 x litografie
v 23 ✕ š 33,5 cm
Signatura: 5 x různě v tisku
6 x linoryt
v 20,5 ✕ š 18 cm
Signatura: 6 x D monogram VH v tisku
tuš, akvarel, pastel
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram BN 34.