olej, dřevěná deska
v 50,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LN V Hejna, na rubu V Hejna 38
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kresba tužkou, papír
v 19 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 32
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
bronzový reliéf
v 59,5 ✕ š 39 ✕ h 7 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
v 31 ✕ š 43 cm
Signatura: PD A. Macková, monogram AM 1929 v tisku
v 23,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD Margarete Hamerschlag
v 17,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD AJ Alex
dřevoryt, autorský tisk č. 9
v 49 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD Fráňa Kárník, LD F Kárník 26 v tisku
v 42 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Vik, LD Vik - 23 v tisku
v 8,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD Vik, Vik - 27 v tisku
v 15 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Karl Tondl
v 9 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Viktor Stretti, Viktor Stretti 1927 v tisku
lept, akvatinta
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
v 11,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Pavla Rousová Vicenová
v 13,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Rambousek
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A Moravec
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. Majer, monogram A. M. v tisku
v 11 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD R Lauda, LD monogram LR 1927 v tisku
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD F. Kobliha
barevná akvatinta
v 15,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
v 8,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
v 16,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD A. J. Alex
2 x litografie
14,5 x 11 / 13,5 x 19,5 cm
Signatura: 1 x PD Rykr 21 v tisku
3 x dřevoryt
10 x 8 / 20 x 9,5 cm
Signatura: 2 x PD Josef Hodek (59)