v 14,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD monogram 1922
2 x dřevoryt
18 x 11 / 12,5 x 9 cm
Signatura: PD F. Kobliha 1925, PD a UD monogram FK v tisku
barevný ofset
v 18,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Josef Čapek v tisku
akvatinta
v 15,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon
barevná litografie
v 32 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V Špála 39
olej, plátno
v 80,5 ✕ š 70,5 cm
Signatura: LD Endre Nemes, na rubu 2 x Endre Nemes / 1935
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
akvarel, kvaš, koláž, papír
v 45 ✕ š 14,5 cm
Signatura: UD Kupka
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 28 ✕ š 35 cm
Signatura: PD monogram J. S., LD Honza Slavíček 1929, na rubu Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
v 42 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD A. Derain
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej, plátno
v 54,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Coubine
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
v 64,5 ✕ š 49 cm
Signatura: LD Endre Nemes 34
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
v 74 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Ot. Nejedlý 1920.
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
v 46,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Kars 34
olej, lepenka
v 70 ✕ š 101 cm
Signatura: LD Jan Trampota 1921, na rubu Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
v 53 ✕ š 64 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Janoušek
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
olej, plátno
v 56 ✕ š 61 cm
Signatura: LD P. Kotík 1926, na rubu na blindrámu P. Kotík
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: LD monogram I. W. K. 39, na rubu monogram I. K. 39
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, překližka
v 29 ✕ š 25 cm
Signatura: PN B. S. Urban, na rubu na štítku B. S. Urban / 1932
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
v 12 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 40
litografie 19/20
v 14,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 22/30
v 16,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 21/30
v 17,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 18/20
v 14,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M Švabinský
litografie 20/20
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD M Švabinský