olej, plátno
v 61 ✕ š 49 cm
Signatura: PD F. Vobecký
olej, plátno
Signatura: LD Jan Bauch 1958
olej, plátno
v 75 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Lin. Procházková 27, na rubu na blindrámu Lin. Procházková 1927
olej, plátno
v 71 ✕ š 81 cm
Signatura: na rubu na blindrámu V. Boštík 1980
olej, plátno
v 120 ✕ š 65 cm
Signatura: PD F. X. Krejčí
olej, sololit
v 26,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Reinerová, na rubu autorské razítko Jana Reinerová
olej, sololit
v 26 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Reinerová
olej, sololit
v 26 ✕ š 32,5 cm
Signatura: PD Reinerová
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Krejčí Fr. 40, na rubu 1939
olej, pastel, plátno
v 51 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Načeradský 2003
kombinovaná technika, lité laky, sololit
v 179 ✕ š 119 cm
Signatura: na rubu Jaroslav Vožniak 1992
olej, plátno
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Anderle 306/1991
olej, akryl, lepenka
v 61,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: na rubu Václav Zykmund / 1981/2
kombinovaná technika, asambláž, akryl, lité laky, sololit
v 122 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD V. Merta 93
olej, plátno
v 79,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: LD Milada Marešová 1974
olej, plátno
v 47 ✕ š 56 cm
Signatura: LD P. Kotík 44
olej, plátno
v 110,5 ✕ š 124,5 cm
Signatura: PD Jan Dědina
v 26,5 ✕ š 39 cm
Signatura: PD V. Vašíček 66.
akvarel, karton
v 40 ✕ š 56 cm
Signatura: PD Jan Slavíček / 1950
olej, plátno
v 49 ✕ š 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84
olej, plátno
v 80 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Lachout, na rubu 2 x autorské razítko
olej, plátno
v 64 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Hnátek 78
20. léta 20. stol.
olej, lepenka
v 47 ✕ š 62 cm
Signatura: PD J. Grus
olej, sololit
v 24,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD V. Menčík 79