v 39,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Bayer
olej, lepenka
v 33 ✕ š 66 cm
Signatura: PD K. Košárek 85
olej, lepenka
v 27,5 ✕ š 55 cm
Signatura: PD K. Košárek
olej, překližka
v 57 ✕ š 36 cm
Signatura: LD V. Urban, PD monogram V. U.
olej, plátno
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Bukovinszky
olej, lepenka
v 44 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Ján Želibskký 48.
olej, lepenka
v 39 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD B. Hoffstädter
kombinovaná technika, plátno
v 40 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Gerboc, na blindrámu Martin Gerboc / 2008
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD K. Válová
olej, plátno
v 47,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: LD A. Šimorda 1938
olej, plátno
v 40,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PD A. Šimorda 38
olej, lepenka
v 27,5 ✕ š 55 cm
Signatura: PD K. Košárek
olej, lepenka
v 33 ✕ š 66 cm
Signatura: PD K. Košárek 85
olej, lepenka
v 60 ✕ š 45 cm
Signatura: PD E. Weirauch
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
olej, plátno
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: LD R. Fila 89, na rubu na blindrámu R. Fila / 1989
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
olej, papír, karton
v 79 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Hudeček 32, na rubu Fr. Hudeček / 1932
olej, plátno
v 45,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Frant. Mokrý
olej, plátno
v 38,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD J. Häring
olej, plátno
v 39 ✕ š 59 cm
Signatura: LD C Freitag
v 39,5 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PD Bayer
olej, karton
v 28 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1982
olej, sololit
v 47,5 ✕ š 99 cm
Signatura: PD Bayer