akvarel, ruční papír kašírovaný na plátně
66 x 49 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 58
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 96 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
reliéf, akryl, ruční papír
105 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu monogram F. K. 92
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
71 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD K. Černý Š
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
asambláž, propalovaný dřevěný reliéf, barva
100 x 122 cm
Signatura: sign. LD monogram EO, na rubu E. Ovčáček 80
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, tempera, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, plátno
63 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001
kresba uhlem, karton
51 x 68 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
48 x 62 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, překližka
13,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
100 x 161 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vlastimil Beneš - MCMLXXIV
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, tempera, písky na kartonu
52,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 60, na rubu E. Ovčáček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. LD Jan Smetana 88, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
145,5 x 97 cm
Signatura: sign. LD K. Holan
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, plátno
165 x 231 cm
Signatura: sign. LD M Kunc 82
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
2014
kombinovaná technika, olej, karton, dřevo, plechy
54 x 76,5 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 2014
1990-1991
olej, pletivo, sololit
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 90-91, na rubu 90-91 M. Rittstein
olej, plátno
54 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jan Bauch 1957
enkaustika, textilie na desce
58 x 52 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 47 000 Kč |
olej, lité laky, karton
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 72
olej, plátno
89 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 67
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
enkaustika, překližka
150 x 96 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml