kombinovaná technika, olej, sololit
v 40,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, plátno
v 45 ✕ š 55 cm
Signatura: PD nečitelná
olej, lepenka
v 33 ✕ š 48 cm
Signatura: LD M. Šimkova-Elgrová
olej, plátno
v 80 ✕ š 63 cm
Signatura: PN nečitelná
olej, lepenka
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Vavřina
olej, malířská lepenka
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD B Vala 1943
olej, lepenka
v 35 ✕ š 40 cm
Signatura: LD L. Mikula, na rubu Mikula 22
olej, překližka
v 13,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD E Hosp.
olej, plátno
v 70 ✕ š 105 cm
Signatura: PD Al. Schneiderka
olej, plátno
v 65 ✕ š 90 cm
Signatura: PD Petrbauer
olej, plátno
v 70 ✕ š 100 cm
Signatura: PD V. Košvanec, na rubu na štítku Vlastimil Košvanec
olej, dřevěná deska
v 25 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu A. Mikulka / 1980
akvarel, karton
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 47
olej, lepenka
v 24,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Suchomel
olej, lepenka
v 24,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Suchomel
olej, karton
v 23 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
v 61 ✕ š 51 cm
Signatura: PD Vl. Konvička
olej, sololit
v 30 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Suchomel
olej, sololit
v 24 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Suchomel
olej, malířská lepenka
v 30 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Lukášek
olej, lepenka
v 49 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Suchomel
olej, sololit
v 47,5 ✕ š 99 cm
Signatura: PD Bayer
v 34,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Bělík 1982
olej, karton
v 28 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Wolf 1982