v 34,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Bělík 1982
olej, lepenka
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Kloc
olej, plátno
v 46 ✕ š 55 cm
Signatura: PD nečitelná 1927
akvarel
v 18 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD LSperk 1916
v 28,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jar. Dvořáček 44
akvarel
v 28,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: LD nečitelná 1932
akvarel, tuš
v 32,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: PD Fr. Líbal 1966
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD V Kozák 23
olej, karton, lepenka
v 49,5 ✕ š 64 cm
Signatura: PD A Beran 43
olej, lepenka
v 49 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Hana Fillová 29.
kombinovaná technika, plátno
v 60 ✕ š 50,5 cm
Signatura: UD 25. 5. 96 / Žemlička
olej, karton
v 23 ✕ š 15 cm
Signatura: PD F. A. Jelínek
kombinovaná technika, deska
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: UD monogram V. U.
v 19 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram V. U. 2002, na rubu V. Urban 2002
kombinovaná technika, lepenka
v 22 ✕ š 27 cm
Signatura: UD monogram VU
olej, dřevěná deska
v 15 ✕ š 19 cm
Signatura: PD monogram V. U., na rubu V. Urban
olej, lepenka
v 45,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD M. Špálová
olej, lepenka
v 55,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD V. Röhling
olej, papír, karton
v 79 ✕ š 55 cm
Signatura: PD Hudeček 32, na rubu Fr. Hudeček / 1932
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
olej, sololit
v 77 ✕ š 57 cm
Signatura: LD Podrabský 46
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, dřevěná deska
v 47 ✕ š 37 cm
Signatura: LD Lin. Procházková 30
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
v 60,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: PD F. Malý 74
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
v 75 ✕ š 110 cm
Signatura: PD Miroslav Štofa 87
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
v 70 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Ota Janeček 1982, na rubu Ota Janeček 1982
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |