v 60 ✕ š 150 cm
Signatura: PD monogram K 03
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
vrstvený pauzovací papír, plátno, deska
v 120 ✕ š 120 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 77
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
v 72 ✕ š 100 cm
Signatura: PD zestrany Petr Kvíčala, monogram PK / 1999, na rubu monogram PK
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
v 160 ✕ š 135 cm
Signatura: na rubu na blindrámu J. David / 1987
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, karton
v 35 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akryl, plátno
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu Zd. Kučera 2011
olej, sololit
v 37 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Bartoň 03, na rubu David Bartoň 2003
olej, plátno
v 80 ✕ š 65,5 cm
Signatura: PN Jiří Peca 82
olej, lepenka
v 55,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD V. Röhling
tempera, lepenka
v 64,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD Lesková 1968
olej, plátno
v 38 ✕ š 61 cm
Signatura: PD nečitelná, na rubu na blindrámu autorské razítko František Líbal
olej, plátno
v 53,5 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Ed. Gerersdorfer 1934
akvarel, karton
v 32 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1951
olej, sololit
v 40,5 ✕ š 32 cm
Signatura: LD Liesler 91
kvaš
v 19,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD 1956 nečitelná
olej, lepenka
v 22 ✕ š 32 cm
Signatura: PD nečitelná (Ernst.?)
olej, plátno
31,5 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 48
2000
kombinovaná technika, akryl, plátno
55 x 55 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
2009
kombinovaná technika, plátno
51 x 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 36
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 99,5 cm
Signatura: sign. PD Matal 85, na rubu Matal 85
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1974/1996/2003
olej, akryl, tužka, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Dalibor Chatrný
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1973
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |
olej, malířská lepenka
65,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |