1919–1996
711
148 %
204 357 Kč
2 070 Kč
950 000 Kč
tempera, kvaš, karton
38 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1957 Jana
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
akvarel, pastel, karton
30,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 65
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |