akvarel
v 41 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD Tomek
v 21,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD 27. VII. 1932. 35. Krs
akvarel, tuš
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Olga Čechová
kresba tuší, akvarel
v 16,5 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Vlasta 1977
olej, tempera, karton
v 32 ✕ š 19,5 cm
kresba tuší, akvarel
v 19 ✕ š 27 cm
Signatura: LD 3. 8. 78 Jeňýk Pacák
akvarel
v 25,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 20,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD F. Kubišta pod dedikací
kresba uhlem
v 55,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD monogram B 34., UD Jan Bauch 26. II. 35. u dedikace
v 60 ✕ š 85 cm
Signatura: UD Suška 91
kombinovaná technika, frotáž, pastel, tuš, karton
v 61,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Alena Laufrová 85
v 34,5 ✕ š 23 cm
Signatura: PN Bělocvětov 67
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: LN Bělocvětov 57
uhel, běloba
v 38,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD na paspartě Josef Fafek 54, v kresbě autorské razítko JF.
pastel, sametový papír na kartonu
v 33 ✕ š 50,5 cm
Signatura: LD nečitelná
originální kresba, pastel
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LN autorské razítko Láďa Novák, PN 8/2 1888
originální kresba perem, kresba tužkou
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD autorské razítko Láďa Novák
v 24 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD autorské razítko Láďa Novák, PN 11/10 87., LN 1/9 88
akvarel, tuš, karton
v 18,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, tempera, papír na kartonu
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Mirek Kaufman 08
barevná litografie, pastel, koláž 6/45
v 54,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pacovská Květa 85
tuš, akvarel, pastel
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram BN 34.
v 47,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD nečitelná
kombinovaná technika, pastel, karton
v 38,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Boška, na rubu 2004