tisk, tempera
v 58 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD R. Fila 09
kombinovaná technika, papír, deska
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu F. Kyncl 69
akvarel, tuš
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Myslbek
v 80 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec. 2002
kresba tužkou, tempera, karton
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 1995
v 85 ✕ š 60 cm
Signatura: PD J. Švec, 95
v 38,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: LD RKremlička 1927
kresba uhlem
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Jan Bauch
v 29,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD RKremlička
akvarel
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: LD monogram CB
kresba tuší, akvarel
v 15 ✕ š 18 cm
Signatura: PD Vl. Rada
tuš, akvarel, pastel
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: PD monogram BN 34.
lept, pastel 1/1
v 9 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jiří Anderle
tužka, kvaš, papír
v 30,5 ✕ š 52,5 cm
Signatura: LD monogram 07
v 55 ✕ š 46 cm
Signatura: PD R. Mašata 1986
barevná litografie, pastel, koláž 6/45
v 54,5 ✕ š 38 cm
Signatura: UD Pacovská Květa 85
akvarel, tužka
v 27,5 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Vlast Rada 60
akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek
kombinovaná technika, kresba na fólii (ultrafán)
v 19,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
v 20,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram Št 77, Ota Št 77 na rubu
2 x kresba tuší
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: 2 x D K. Toman
lept / akvarel, kresba tuší
14,5 x 10 / 23,5 x 17 cm
Signatura: PD F. Kobliha, LD Kafka
kombinovaná technika, kresba, koláž, nastříhaný papír, karton
v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: UD D. Chatrný