akvarel
v 45,5 ✕ š 64 cm
Signatura: LD K. Oberthor 73
akvarel, karton
v 46,5 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Jar Holeček
kresba tužkou, ruční papír
v 52 ✕ š 77 cm
Signatura: PD monogram PT, na rubu Pavel Trnka 1998
kresba tužkou, ruční papír
v 54 ✕ š 76 cm
kombinovaná technika, papír
v 31 ✕ š 24 cm
Signatura: UD Rublič 48
kresba tužkou, akvarel
v 20 ✕ š 27 cm
Signatura: PD O Zemina, LD Hostinné 5. 9. 1974
kresba perem
v 29 ✕ š 18,5 cm
Signatura: na rubu Čeněk Pražák / 1949
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD K. Štěch 1939
v 32,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
v 32,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1986
v 14 ✕ š 28 cm
Signatura: na rubu Židlický Jiří
v 22,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1988
3 x akvarel
17 x 12 / 26,5 x 19,5 cm
Signatura: 3 x D Švengsbír
akvarel, tuš, karton
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Fr. Toman
akvarel, tuš, karton
v 38,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram RL 30
v 20,5 ✕ š 31 cm
Signatura: PD monogram JŽ, na rubu Židlický Jiří
4 x dekalk
19 x 16 / 21 x 18,5 cm
Signatura: 4 x D Škarohlíd
v 32,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd 83
dekalk
v 15,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd 1986
uhel, papír
v 49 ✕ š 44 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akvarel, papír
v 26 ✕ š 20,5 cm
Signatura: LD monogram PV tužkou
akvarel, tuš, karton
v 60,5 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
20. léta. 20. století
akvarel, tuš, běloba, karton
v 15,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
20. léta. 20. století
akvarel, tuš, běloba, karton
v 14,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD J. Lada