v 19,5 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram AP
v 5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD Emil Filla
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD B Kopecký 1981
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 81
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 1981
v 9 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 1981
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký, LD 1982
v 10,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD 81 B Kopecký
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 81
v 9,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD B Kopecký 86
v 5,5 ✕ š 8,5 cm
akvarel
v 28 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LD V. Koutský 66
akvarel
v 29 ✕ š 43 cm
Signatura: PD A. Kupecký
barevný pastel
v 39,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: PD Planerová K 90
akvarel, tužka
v 38,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram Kpk 42
kresba uhlem, křída, karton
v 43,5 ✕ š 28 cm
Signatura: LD F. Kaláb
barevný pastel
v 14 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD A. Mikulka, PN 1972
v 22 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 41 ✕ š 28 cm
Signatura: LD monogram Kpk
barevný pastel, křídy, papír
v 43 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PN Rossow Drsdn.
akvarel
v 14,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD F. Gross 44
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD V Špála, PN monogram Š 34
kresba tuší, běloba
v 25 ✕ š 17 cm
Signatura: PD V. Tittelbach
akvarel
v 18,5 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD autorské slepotiskové razítko MR