v 25 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tužka, karton
v 23 ✕ š 31 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 44
akvarel, japonský ruční papír
v 32 ✕ š 25 cm
Signatura: PD J. Šíma 60
v 50,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
froasáž
v 29,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD monogram LN 95
tempera, kvaš
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 9,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno, PD 29. IV. 76.
v 64,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD O. Bubeníček
v 43 ✕ š 52 cm
Signatura: UD Ronovský únor 75
v 41 ✕ š 26,5 cm
Signatura: UD monogram Fr. T. 49 u dedikace
uhel, pastel
v 44,5 ✕ š 36,5 cm
Signatura: LD O Bubeníček
v 85,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD K. Machálek 1967, LD ZLÍN
kombinovaná technika, pastel, tužka
v 27 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Richard Wojnar 15
kombinovaná technika, pastel, křídy, karton
v 41,5 ✕ š 61 cm
Signatura: 2 x PD Planerová V.
akvarel, japonská tuš
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD Bob H 2022, autorské razítko
akvarel, japonská tuš
v 42 ✕ š 29,5 cm
barevná pastelka
v 33 ✕ š 25 cm
Signatura: PD Bob H 2022, autorské razítko
v 34 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD E. Famíra
v 21 ✕ š 27 cm
Signatura: PD V Men 56
v 10 ✕ š 13,5 cm
Signatura: UD J. Jíra 11. VI. 03
akvarel
v 21,5 ✕ š 11 cm
Signatura: D 2006 Marie Filippovová
barevný dřevoryt, autorský tisk
v 10 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD Hodonský
kresba tužkou, ofset na černém papíru
v 15 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Mudroch
kresba tužkou, reliéf
v 15 ✕ š 10 cm
Signatura: na rubu Mudroch