v 28,5 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Král 1927
kresba tuší, pastel
v 23,5 ✕ š 33 cm
Signatura: LD Feigl
kresba tuší, rozmývaná tuš, papír
v 20,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: na rubu Ant. Procházka 1945
pastel, papír
v 31 ✕ š 25,5 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, pastel, papír
v 32,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Lin P., na rubu Linka Procházková 1925
akvarel, tužka
v 12 ✕ š 23,5 cm
Signatura: LD Tichý 52
kresba tužkou, papír
v 10 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD Tichý 40
pastel, křídy, karton
v 40 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Petr Dillinger
rytá kresba
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 43,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
rytá kresba
v 44 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD K. Souček 62
rytá kresba
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: LD K. Souček 62
akvarel, karton
v 34,5 ✕ š 60,5 cm
Signatura: LD Vašíček 54
barevný pastel, křídy, papír
v 43 ✕ š 30,5 cm
Signatura: PN Rossow Drsdn.
kresba, papír
v 67 ✕ š 48 cm
v 75 ✕ š 59 cm
barevný pastel, karton
v 38 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Boh. Dvorský 46
v 20,5 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram Št 77, Ota Št 77 na rubu
pastel, kresba tužkou
v 30 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Valter K 64
akvarel, tužka
v 39,5 ✕ š 27,5 cm
Signatura: PD Jiří Mrázek 1994
v 28,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD monogram 1899
malba tuší, rozmývaná tuš
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
barevné křídy, pastel, papír
v 59 ✕ š 74 cm
Signatura: PD Jana, na rubu Jana Míčková