suchá jehla 9/30
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 45, monogram E. F. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
litografie
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mucha, LD Mucha 1919 v tisku
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná grafiká technika, 35/40
97 x 74 cm
Signatura: sign. PD Anderle
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
režrot, strukturální grafika IV.
60 x 47 cm
Signatura: sign. PD D. Chatrný 1965
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |