měkký kryt
v 28,5 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Josef Vaic
v 27 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD August Potuczek
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD F Kobliha
v 37,5 ✕ š 28 cm
Signatura: PD A Kameník
barevná litografie
v 51,5 ✕ š 34 cm
Signatura: LD monogram F. B. 1920 v tisku, UD František Bílek v tisku
v 12,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 36,5 ✕ š 16,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
kolorovaný lept 6/100
v 16,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD A. Antonová 09
suchá jehla, II. stav 8/20
v 12 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Tomáš Hřivnáč 2010
suchá jehla 60/100
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2011
suchá jehla 18/100
v 20,5 ✕ š 15 cm
barevná litografie 2/50
v 27 ✕ š 19 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015
2002
tisk
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch 2002
strukturální grafika 50/100
22 x 16,5 cm
Signatura: PD Přibyl
dřevoryt 173/300
16 x 9,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný 64
2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
tisk
24 x 24 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 83
22 x 34,5 cm
Signatura: PD J Weiser, monogram JW v tisku
1951
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
1900
barevná akvatinta
39 x 24 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
20 x 12,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
47 x 31,5 cm
Signatura: PD Rusek
lept, strukturální grafika, autorský tisk
79,5 x 60 cm
Signatura: PD L. Přibyl 64
grafický list, papír na papíru
32,5 x 26,5 cm
Signatura: PD V. Malina 95