5 x dřevoryt
16 x 11 / 6 x 8 cm
Signatura: 1 x PD F. Kobliha, LD monogram FK v tisku
dřevoryt 80/200, 2 x litografie
8 x 6 / 13 x 8,5 cm
Signatura: PD Olga Čechová 91, UD Jan Mentlík, PD Adéla Matasová 71
dřevoryt, 2 x litografie
12,5 x 6 / 5 x 9,5 cm
Signatura: UD K. Šafář, UD Věroslav Bergr, PN VRytíř, LD monogram VR v tisku
2 x lept (57/200, 68/80)
7,5 x 7 / 5 x 7 cm
Signatura: PD F. Peterka, PD M. Králová
4 x litografie
26 x 19 / 18,5 x 12 cm
Signatura: 3 x D C Bouda, 4 x D monogram CB v tisku
4 x litografie
26 x 19 / 18,5 x 12 cm
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
v 14 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
zlacený reliéfní tisk
v 17 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
grafický list
22 x 16 cm
Signatura: PD Kratina
počítačévá grafika, autorský tisk
v 25,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
počítačová grafika, autorský tisk
v 25,5 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
grafický list
12 x 9 cm
Signatura: PD D Štormová 67
zinkografie, akvarel
v 14 ✕ š 10 cm
Signatura: LD Toyen
heliogravura
v 51 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD monogram JZ v tisku, PD u textu monogram J. Z. v tisku
barevná litografie 40/100
v 9 ✕ š 13 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie 35/100
v 9 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
barevná litografie 92/100
v 7 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Jana Reinerová
mědirytina
v 29 ✕ š 19 cm
Signatura: LD W. Hollar fecit. v tisku
3 x barevný dřevoryt
v 36 ✕ š 23,5 cm
barevná litografie
v 32,5 ✕ š 25 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 19 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Miró v tisku
litografie
v 31 ✕ š 19,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová