v 15,5 ✕ š 11 cm
Signatura: LD monogram F. K. v tisku
litografie
v 18,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, A. Nauman v tisku
litografie
v 18 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, PN A. Nauman v tisku
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
v 15,5 ✕ š 9 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD Knobloch
barevný linoryt
v 16 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Uiberlay 1983
barevná litografie
v 18 ✕ š 11,5 cm
Signatura: UD . Pileček 83
barevný linoryt
v 16 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD vik-26 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: LD Vik-26 v tisku
v 19 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
v 19,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PN Vik-27 v tisku
barevná litografie
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 21 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
v 20,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 5 cm
Signatura: PD Tockstein 1967
v 13,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 96
v 16,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 84
v 17,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Ant. Homolka
lept, autorský tisk
v 10 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Kábrt
lept, akvatinta
v 13 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Kábrt 84