litografie
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: UD Sklenář
3 x barevná litografie
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: 3 x monogram E. K. v tisku
7 x dřevoryt
16 x 11 / 5,5 x 4,5 cm
Signatura: 1 x PD F. Kobliha
5 x dřevoryt
4 ks 19,5 x 9 / 1 ks 5,5 x 8,5 cm
Signatura: 4 x UD Zd. Mézl
litografie
v 28,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: neznačeno
1971, 1967
litografie / barevná litografie
v 13, ✕ š 9,5 cm
Signatura: 2 x UD L. J. Kašpar
barevná litografie
v 21 ✕ š 14 cm
barevná litografie
v 8,5 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
litografie 173/200
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD V. Sivko 71
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 71
3 x litografie
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hejna, UD Cinybulk, PD Z. Heritesová 71
5 x barevná litografie
v 21 ✕ š 13,5 cm
Signatura: 4 x monogram E. K. a 1 x E. Kotrba v tisku
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
4 x dřevoryt
v 19,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 4 x UD Zd. Mézl
barevný lept, ruční papír
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
barevný lept, ruční papír
v 14 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
barevný lept, ruční papír
v 14,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD A Born
5 x barevná litografie
Signatura: 4 x monogram E. K. a 1 x Emil Kotrba v tisku
fotodekalk
v 14,5 ✕ š 20 cm
Signatura: neznačeno
80. léta
4 x dřevoryt
v 19,5 ✕ š 9 cm
Signatura: 4 x UD Zd. Mézl
zlacený reliéfní tisk
v 18,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
barevná litografie 87/100
v 60,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PD Špaňhel 2007
barevná serigrafie 71/100
v 65,5 ✕ š 45 cm
Signatura: UD Jakub Hošek 2010
serigrafie, autorský tisk
v 42 ✕ š 56,5 cm
Signatura: PD Josef Bolf 2013