litografie, autorský tisk
v 18,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD J Kaiser
barevný lept 98/120
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Malina 2000
lept 24/100
v 15 ✕ š 11,5 cm
Signatura: PD J. Otava 1977
barevná litografie
v 11,5 ✕ š 8 cm
Signatura: UD J J Králík
barevný lept 98/120
v 17,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD Jiří Salajka 2000
lept / dřevoryt
v 8/15 ✕ š 5,5/7 cm
Signatura: 2 x D K. Šafář
barevná serigrafie
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: UD Valter K.
kombinovaná grafická technika
v 21 ✕ š 29 cm
Signatura: PD M. Troup
barevná litografie, autorský tisk
v 13,5 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD Hodonský
lept, kvaš
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jan a Jenny Hladíkovi
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
v 16,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
akvatinta 89/100
v 24,5 ✕ š 17 cm
Signatura: PD D. Chatrný 66
barevný lept 38/60
v 18 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD L. Jandová
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
kamenorytina
v 20 ✕ š 13 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
lept 20/60
v 20,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD M. Blabolilová 89
v 17,5 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Boška
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevná litografie
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: 3 x D monogram Cb v tisku
3 x barevná litografie
v 23 ✕ š 18 cm
Signatura: 3 x PD monogram CB v tisku
barevný tisk
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
litografie
v 7,5 ✕ š 5,5 cm
Signatura: PD P. Oriešková 84
v 16 ✕ š 11 cm
Signatura: PD monogram F. K. v tisku